Kamera ze zimního krmeliště v Estonsku

TIP: Seznam webkamer z mnoha lesních krmelišť naleznete na www.online-webkamery.cz/krmeliste.aspx

Kolem první kamery se v noci pohybuje několik medvídků mývalovitých

10.1.2011

Především pozdě v noci se kolem webové kamery potuluje asi devět medvídků mývalovitých. Vyplatí se nechodit brzy spát a na medvídky si počkat. Objevují se, jakmile divoká prasata vyklidí pole.

V provozu i kamera ze sousední mýtiny

5.1.2011

V provozu již je i kamera z druhé mýtiny, kde se scházejí především divoká prasata. Srnek, ptactva a lišek je již zde o poznání méně.

Odkaz na video stream: mms://tv.eenet.ee/siga2

Prasátka zahajují třetí rok vysílání

23.12.2010

A je to tady! Kamera s divočáky na krmelišti je opět v provozu! První strávníci si na krmění pochutnávají již od vřerejšího dne.

Odkaz na video stream: mms://tv.eenet.ee/siga

Od krmítka orlů se už vysílá

16.12.2010

První estonská kamera už spustila provoz. Divočáci to sice ještě nejsou, ale tady byla loni často taky velmi zajímavá podívaná.

Odkaz na video stream: mms://tv.eenet.ee/nova

Krmeliště bude opět vysílat!!

2.12.2010

Máme informace, že letos v prosinci bude opět zprovozněna webkamera z estnoského krmeliště. Situaci denně sledujeme, a ihned po spuštění vás budeme informovat.

Krmeliště opět v provozu

22.12.2009
http://tv.eenet.ee/siga

Zimní show v Estonsku už začala!

12.11.2009

V Estonsku jsou opět uváděny do provozu kamery z lesních krmelišť. Webkamera, snímající divočáky je sice stále mimo provoz (netuším, jestli ji opětovně zprovzní nebo ne, ale budu to sledovat), ale na malém krmelišti pro velké orly, havrany a další lesní ptactvo už bývá čilý ruch.

Webkamery jsou vlastně dvě, jedna snímá místo, kam občas myslivci hodí nějaké maso pro masožravé ptactvo, druhá zabírá větev stromu, na které občas vysedává jeden z lesních druhů ptáků.

Bohužel není zde noční osvětlení, jaké bylo u divočáků, takže ptáky lze sledovat jen přes den, ale i tak to stojí za to. Někdy to tam kráká ve velkém, a není nikoho vidět, ale během dopoledne jsem tam nějaký život už zastihl (viz. screenshoty níže) a s nastupující zimou bude hladového ptactva určitě stále přibývat.

Odkaz na video stream: mms://tv.eenet.ee/nova

Stav další kamery, zachycující dění na velkém krměliště s výskytem divočáků každodenně kontrolujeme, a jakmile bude spuštěna, budeme vás informovat. Doporučujeme proto sledovat tyto stránky.

V případě, že máte v oblibě webkamery zachycující zvěř, zkuste se podívat do seznamu webkamer se zvířaty.

O webu

Odkazy na online webkamery z celého světa v jedné databázi. Všechny kamery ručně třídíme do kategorií pro snadnější vyhledávání. Pravidelně sestavujeme sady webkamer z oblastí, které jsou aktuálně zajímavé. Momentálně to jsou sjezdovky, lyžařské areály, hory a kopce.